2 Pack FC12T9/DL 32W T9 Circline Fluorescent Light Bulb, 6500K Daylight, 12 Inch Round Fluorescent Bulb, G10q 4 Pin Base, Circular Replacement Tube
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
19
quantity
Product details
Category
  • FC12T9 Circline Light Bulb: 2 Pack 12 inch 32 watts T9 round fluorescent replacement bulbs with G10q 4 pin base.